| Series | Spacial |
| Rack Units | 17U |
| Material | Galvanised Steel |
| Colour | Grey |
| Overall Height | 800mm |
| Weight | 4.72kg |
| Depth | 830mm |
| Horizontal Pitch | 600 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.