| Rack Units | 6U |
| Cabinet Size | Small |
| Mounting Type | Wall |
| External Height | 941 mm |
| External Width | 294 mm |
| External Depth | 645mm |
| External Dimensions | 645 x 941 x 294mm |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.