| Rack Units | 6U |
| Cabinet Size | Medium |
| Mounting Type | Wall |
| External Height | 371 mm |
| External Width | 600 mm |
| External Depth | 450mm |
| Internal Depth | 450mm |
| External Dimensions | 600 x 450 x 371mm |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.