| Rack Units | 12U |
| Mounting Type | Wall |
| External Height | 651 mm |
| External Width | 580 mm |
| External Depth | 521mm |
| External Dimensions | 651 x 580 x 521mm |
| Series | CamRack QX |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.