| Rack Units | 3U |
| External Depth | 167mm |
| External Height | 128.4 mm |
| External Width | 70.78 mm |
| External Dimensions | 70.78 x 128.4 x 167mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
| Series | PRO multi |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.