| Rack Units | 2U |
| External Depth | 221mm |
| External Height | 88 mm |
| External Width | 310 mm |
| External Dimensions | 88 x 310 x 221mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
| Series | Interscale M |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.