| Rack Units | 6U |
| External Depth | 365mm |
| External Height | 262.6 mm |
| External Width | 482.6 mm |
| External Dimensions | 262.6 x 482.6 x 365mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Black |
| External Case Material | Aluminium |
| Series | Combimet |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.