| Rack Units | 3U |
| External Depth | 265mm |
| External Height | 129.1 mm |
| External Width | 482.6 mm |
| External Dimensions | 132.5 x 482.6 x 265mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Black |
| External Case Material | Aluminium |
| Weight | 2.5kg |
| Series | Combimet |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.