| Type | Support Rail |
| For Use With | Ax |
| Material | Sheet Steel |
| Quantity | 20 |
| Dimensions | 700 x 760mm |
| Height | 760mm |
| Length | 700mm |
| Width | 760mm |
| Series | TS |
| Finish | Zinc Plated |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.