| Colour | Grey |
| Number of Levels | Single |
| Series | WKN |
| Termination Method | Screw |
| Cable CSA | 1.5 → 16mm² |
| Voltage Rating | 800 V |
| Current Rating | 57A |
| Pitch | 10mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.