| Colour | Grey |
| Number of Levels | Single |
| Series | WK |
| American Wire Gauge | 20 → 10 AWG, 22 → 10AWG |
| Termination Method | Screw |
| Voltage Rating | 800 V |
| Current Rating | 32A |
| Pitch | 5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.