| Colour | Black |
| Number of Levels | Single |
| Series | W |
| American Wire Gauge | 30 → 12AWG |
| Termination Method | Screw |
| Cable CSA | 0.5 → 4mm² |
| Current Rating | 6.3A |
| Pitch | 9.1mm |
| Standards Met | CE |
| Model Number | WSI 4/LD 10-36V AC/DC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.