| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Connector 1 | MHF4 |
| Connector 2 | SMA |
| Connector 2 Gender | Female |
| Outer Diameter | 1.13mm |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Length | 152mm |
| Sheath Colour | Black |
| Connector B Gender | Female |
| Connector A | MHF4 |
| Connector B | SMA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.