| Cross Sectional Area | 2.5 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Sheath Colour | Black |
| Length | 100m |
| Cable Type | Power |
| Current Rating | 21 A |
| Sheath Material | PVC |
| Voltage Rating | 4000 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.