| Length | 125mm |
| Width | 4.6 mm |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Type | Zig Zag |
| UV Resistant | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -80°C |
| Maximum Operating Temperature | +500°C |
| Fire Behaviour | Fire Resistant |
| Maximum Bundle Diameter | 31mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.