| Length | 230mm |
| Width | 8 mm |
| Colour | Black |
| Material | Nylon 66 |
| Type | Wall Plug Fixing |
| Quantity | 25 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series | WPT230 |
| Maximum Bundle Diameter | 59mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.