| Colour | Natural |
| Cable Tie Width Acceptance | 5.6mm |
| Length | 26.3mm |
| Width | 26.3 mm |
| Fixing Hole Diameter | 5mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Material | Nylon 66 |
| Series | HC |
| Quantity | 100 |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.