| Colour | Natural |
| Cable Tie Width Acceptance | 9.5mm |
| Length | 23mm |
| Width | 13.8 mm |
| Fixing Hole Diameter | 5.3mm |
| Material | Nylon 66 |
| Series | HC |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.