| Colour | Natural |
| Cable Tie Width Acceptance | 8.1mm |
| Length | 20.5mm |
| Width | 10 mm |
| Fixing Hole Diameter | 6.2mm |
| Material | Nylon 66 |
| Series | PHC |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.