| Colour | Ivory |
| Length | 40mm |
| Width | 19 mm |
| Fixing Hole Diameter | 28mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Material | Nylon 66 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Quantity | 50 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.