| Cable Clip/Clamp Style | Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 10mm |
| Material | Polyethylene, Steel |
| Colour | White |
| Length | 14mm |
| Width | 7 mm |
| Depth | 7mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 14 x 7 x 7mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 14 x 7 x 7mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.