| Cable Clip/Clamp Style | Rectangular Cable Clip |
| Affixing Method | Nail |
| Material | PE |
| Colour | White |
| Length | 17mm |
| Width | 7.9 mm |
| Depth | 7.6mm |
| Dimensions [L x W x D] | 7.9 x 10.2 x 8mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 7.9 x 10.2 x 8mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.