| Cable Clip/Clamp Style | Cable Retainer |
| Material | Rubber |
| Colour | Grey |
| Length | 25mm |
| Width | 150 mm |
| Operating Temperature Range | Maximum of +100 °C |
| Number of Apertures | 7 |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 25 x 150mm |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.