| Cable Clip/Clamp Style | Cable Retainer |
| Material | PVC |
| Colour | Black |
| Length | 33.2mm |
| Width | 15 mm |
| Operating Temperature Range | -10 → +75 °C |
| Number of Apertures | 2 |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 33.2 x 15 x 33.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.