| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clamp |
| Maximum Bundle Diameter | 12.7mm |
| Affixing Method | Self Adhesive |
| Material | PVC |
| Colour | Grey |
| Length | 25.4mm |
| Width | 25.4 mm |
| Depth | 17.5mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 25.4 x 25.4 x 17.5mm |
| Dimensions [L x W x D] | 25.4 x 25.4 x 17.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.