| Nominal Diameter | 26.4mm |
| Material | Stainless Steel |
| Conduit Type | Liquid Tight |
| Outer Diameter | 26.4mm |
| Colour | White |
| Length | 25m |
| Coating Material | High Temperature Thermoplastic |
| Series | Adaptaflex |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.