| Width | 80 mm |
| Depth | 40mm |
| Trunking/Chain Type | Slotted Panel Trunking |
| Colour | Grey |
| Material | PVC |
| Length | 2m |
| Slot Type | Open |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
| Series | GN-A6/4 LF |
| Standards Met | DIN 5510-2 S3, DIN 5510-2 SR1, DIN 5510-2 ST2, UL 94 V-0 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.