| Width | 100 mm |
| Depth | 85mm |
| Trunking/Chain Type | Power Pole Trunking |
| Colour | White |
| Material | Aluminium |
| Length | 3.6m |
| Slot Type | Closed |
| Series | PP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.