| Width | 16 mm |
| Depth | 10mm |
| Trunking/Chain Type | Mini Trunking Self-Adhesive Coil |
| Colour | White |
| Material | uPVC |
| Length | 15m |
| Slot Type | Closed |
| Series | FM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.