| Width | 100 mm |
| Depth | 40mm |
| Trunking/Chain Type | Dado Trunking |
| Colour | White |
| Material | uPVC |
| Length | 3m |
| Slot Type | Closed |
| Series | CT |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.