| Width | 36 mm |
| Depth | 25mm |
| Trunking/Chain Type | Cable Chain |
| Colour | Black |
| Material | Igumid NB |
| Length | 1m |
| Slot Type | Flexible |
| Minimum Bend Radius | 125 mm |
| Series | 14, e-chain |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.