| Width | 23 mm |
| Depth | 21mm |
| Trunking/Chain Type | Slotted Flexible Panel Trunking |
| Colour | Grey |
| Material | Polyamide |
| Length | 0.5m |
| Slot Type | Flexible |
| Series | Self Adhesive |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.