| Affixing Method | Adhesive |
| Legend | 1-33 |
| Maximum Cable Diameter | 12mm |
| Colour | White on Red |
| Length | 38.10mm |
| Width | 6.35 mm |
| Series | 111 |
| For Use With | Cable Labelling |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.