| Minimum Panel Thickness | 1mm |
| Grommet Type | Grommet Strip |
| Minimum Cable Diameter | 1.1mm |
| Maximum Cable Diameter | 2mm |
| Material | PE |
| Colour | Natural |
| Grommet Strip Length | 5m |
| Maximum Panel Thickness | 5.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.