| Number of Inputs | 2 |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Supply Voltage | 10 → 32 V dc, 100 → 230 V ac |
| Overall Length | 190mm |
| Overall Width | 144mm |
| Overall Depth | 155mm |
| IP Rating | IP66/IP68 |
| Series | LUT400 |
| Standards Met | CE |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.