| Number of Inputs | 1 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Probe Voltage | 5V |
| Supply Voltage | 24 V |
| Overall Length | 100000mm |
| Output Type | Relay |
| Series | CLD1EA1CM24 |
| Input Type | Analog |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.