| Device Type | Transponder |
| Connection Type | Wireless |
| Length | 50mm |
| Width | 50mm |
| Dimensions | 50 x 50 x 20 mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 20mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.