| Detection Range | 170 → 400 (WLL170-2) mm, 350 → 4000 (WLL180T) mm |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Electrical Connection | Cable |
| Housing Material | PE |
| Length | 2.011m |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 14.4mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.