| Current Type | AC |
| Display Type | Analogue |
| Cutout Height | 68mm |
| Cutout Width | 68mm |
| Depth | 66 (100 A)mm |
| Meter Accuracy | 0.01 |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +65°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.