| Supply Voltage | 110 → 230 V ac |
| Type | Analogue |
| Number of Channels | 1 |
| Units Measured | Hours |
| Segment Length | 15 min |
| Contact Configuration | SPDT |
| Height | 90.4mm |
| Depth | 65.6mm |
| Memory Spaces | 96 |
| Battery Life | 200h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.