| Supply Voltage | 230 V |
| Type | Digital |
| Number of Channels | 1 |
| Units Measured | Weekly |
| Terminal Type | Screw Terminals |
| Contact Configuration | C/O |
| Model | Acti9 IC |
| Height | 92.6mm |
| Depth | 66.7mm |
| Battery Life | 10yr |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.