| Range | Flexi Compact |
| Type | Safety controller |
| For Use With | Standalone |
| Supply Voltage | 24 V |
| Number of Inputs | 20 |
| Number of Outputs | 4 |
| Power Rating | 0.003 kW |
| Terminal Type | Spring Clamp |
| Dimensions | 46.2 x 85.5 x 124.7 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.