| Series | SRB 402EM |
| Type | Output Module |
| For Use With | PROTECT SRB207AN |
| Supply Voltage | 24 V |
| Number of Inputs | 0 |
| Number of Outputs | 6 |
| Power Rating | 0.001 kW |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 121 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.