| Cutout Height | 45mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Depth | 105mm |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Measurement Range | -199999999 → 999999999 |
| Approvals | CE, RoHS, UL |
| Meter Type | Electronic |
| Series | PAX2A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.