| Display Type | LCD |
| Number Of Digits | 8 |
| Number of Phases | 3 |
| Pulse Output | Yes |
| Depth | 64mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +55°C |
| Meter Type | Digital |
| Measurement Range | 230 → 240V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.