| Cutout Height | 96mm |
| Cutout Width | 96mm |
| Display Type | LCD |
| Number Of Digits | 5 |
| Number of Inputs | 2 (Digital) |
| Number of Outputs | 2 (Digital) |
| Communication Port Type | MODBUS TCP |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +55°C |
| Series | SENTRON PAC3220 |
| Approvals | CE Certified, EAC Approval, UL |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.