| Cutout Height | 92mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Display Type | LCD |
| Pulse Output | Yes |
| Depth | 82mm |
| Digit Height | 54 mm |
| Meter Accuracy | Class 2 |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Series | SENTRON PAC4200 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.