| Range | PNOZ mml2p |
| Number of I/O | 2 |
| Number of Safety Inputs | 1 |
| Number of Safety Outputs | 1 |
| Display Type | LED |
| Expansion Available | Yes |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Terminal Type | Cage Clamp, Screw |
| IP Rating | IP20, IP54 |
| Dimensions | 98 x 22.5 x 120 mm |
| Width | 22.5mm |
| Length | 98mm |
| Depth | 120mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.