| Number of Cores | 4 |
| Processor Type | Intel Celeron |
| Series | Simatic |
| Clock Speed | 1.83 GHz |
| IP Rating | IP40 |
| Compatible Operating System | Windows 10 |
| Bus Type | USB |
| Supply Voltage | 24 V |
| Port Type | RJ45 |
| Dimensions | 100 x 191 x 60 mm |
| Onboard Memory | 8 Gb |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.