| Processor Type | Intel Core i5 |
| Series | 6AV7241 |
| Clock Speed | 2.7 GHz |
| IP Rating | IP65 |
| Compatible Operating System | Windows 10 |
| Bus Type | PCI |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Port Type | RS232/RS485 |
| Dimensions | 363 x 585 x 85 mm |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 4000 MB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.